eTakvim

Haberler ve Dergiler Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 12.2 MB
  • Version 1.4.2
  • Dil Türkçe
  • Firma Turkuvaz Radyo TV Haberlesme ve Yayincilik
eTakvim mobil uygulaması IOS mobil cihazınıza haberleri anında getiriyor, üstelik en güncel ve kaliteli haberler ile karşılaşıyorsunuz.

Turkuvaz Medya Grubu'nun en büyük markalarından birisi olan ve Türkiye?nin en iyi gazetesi Takvim artık daha gelişmiş özelliklerle donatılmış yepyeni tasarımıyla IOS mobil cihazlarınıza indirilmek üzere bekliyor. Uygulama üzerinden tüm Takvim Gazetesi ve eklerinin güncel ve geçmiş 30 sayısını okuyabileceksiniz. Herhangi bir yayını indirdikten sonra, internet erişiminiz olmasa bile arşivden çağırarak tekrar okuyabileceksiniz. Bu mükemmel mobil uygulama ile takvim.com.tr deki güncel haberlere de erişebileceksiniz. Ve istediğiniz haberi takvim.com.tr sayfasından okumaya devam edebileceksiniz. 

15 günlük promosyon ücretsiz kullanım süresi sonunda ya da istediğiniz zaman eTakvim mobil uygulamasına aylık 7,99 TL karşılığında abone olabilirsiniz. Abone bedeli Apple iTunes hesabınızdan tahsil edilecektir ve iptal etmediğiniz sürece Apple tarafından otomatik olarak ücretlendirilmeye devam edecektir. Bu sebeple aboneliğine dikkat etmeniz gerekiyor. Sizde güncel haberlere mobil cihazınızdan anında ulaşmak isterseniz eTakvim mobil uygulamasını ücretsiz olarak indirin daha sonrasın aboneliğiniz ile birlikte tüm haberlere anında ulaşın. Çeşitli görsellere, videolara da ulaşabileceğiniz eTakvim mobil uygulaması sizlere kaliteli bir haber ağı oluyor. 

Daha Fazla Göster
eTakvim indir